Yeni eklenen travesti haberlerini ilanlarını ilk siz bilin!

Erkeklerin Travestilerde En Gıcık olduğu 10 Şey

Erkeklerin Travestilerde En Gıcık olduğu 10 Şey

Erkekler travestiler siz, kadınlar da her ne kadar kadınlar sız yapamıyorsa da, gün gelip e bu yüksek çekim alanı gerçek bir itici güç haline gelebiliyor. Bu yüzden bu etki oluşmadan önce belki biraz incelememizde fayda var.

Erkeklerin bayanlarda görmekten hoşlanmadığı etkenleri sıralayalım.

1 –tüylü travestiler: Erkekler her şeyden önce bakımsız bayanlardan hiç mi hiç hoşlanmıyor. Zarafetin timsali olan bayanlarda, bu görüntüyle karşılaşmak istemiyorlar. Bacakları, yüzü, kolları tüylü bayanları gördüklerinde, bu görüntüden uzaklaşmak için, hemen gözlerini çevirmek istiyorlar.

2 –kötü koku: Birinci şıkta saydığımız unsurdaki gibi bakımsızlığın dişer bir alamet farikası olan kötü kokuda erkekleri bayanlardan kilometrelerce uzağa atıyor. Bayanlar çiçektir tanımlamasına hiçte uymayan bu durum, bayanların kulağına küpe olmalı.

3 –Düztaban görüntüsü veren ayaklar: Ve yine erkekler kadını kadın yapan unsurlardan birinin de yüksek topuklu ayakkabılar olduğu düşüncesinde. Kadına zarafet katan yüksek topuklu ayakkabılar, bayanları hem ince, hem de uzun boylu gösteriyor. Siz, siz olun ananelerimiz giydiği düz ayakkabıları, mecbur olmadıkça tercih etmeyin.

4 –Kapris yapan travesti: Fazla naz aşık usandırırmış sözünden de anlaşıldığı gibi, erkekler kapris yapan, suratını asıp, sürekli huysuzluk yapan, kavga çıkaran kadınlardan hoşlanmıyor. Erkekler tatlı dilli, güler yüzlü kadınlardan hoşlandıklarını söylüyor.

5 – Şımarık kız edası: Şunu söylemek gerekir ki, taş yerinde ağırdır. Şımarıklık yapan, aşırı konuşan, hele de: çocuk, bebek taklidi yaparak konuşan kızlardan, erkekler pekte hoşlanmıyor.

6 – İz süren kadınlar: Erkekler süreklini peşini gözetleyen, arkasını kovalayan kadınlardan haz etmiyor. Sürekli kiminle, nerde, ne yapıyorsun? Suallerinden boğulduğunu belirten erkekler telefonlarının kurcalanmasındansa nefret ediyor.

7 – Kız arkadaşlarla fısıldamak: Sürekli kız arkadaşına fısıldayan bir bayan da erkekler tarafından hoş karşılanmıyor. Her şey ölçülü olmalı. Fısıldamak da olsa bile.

8 – Sürekli telefonla oynamak: Erkekler kız arkadaşları yanındayken, sürekli telefonlarıyla ilgilendiklerinde gıcık oluyorlar. Böylece ilgi odaklarının sürekli telefonda olmasından dolayı, kendilerinin 2. Planda olduğunu düşünebiliyorlar.

9-Çok konuşan kadın: Bir kadın haddinden fazla konuştuğunda, erkekler için tüm cazibesini kaybedebiliyor. Yaptığı şaka bile olsa çekiciliğine zeval getirmemeli.

10 – Bekleten kadın: Ve yine erkekler kendilerini haddinden fazla bekleten kadınlara kızıyorlar. Hele de alış verişe zorla götürülüp, mağazalarda saatlerce bekletilen erkekler bu durumdan oldukça bunalıyor ve nefret ediyorlar.29 Nisan 2018 - kez görüntülendi.

İstanbul Travestileri, Şişli Travestileri, Bakırköy Travestileri, Beylikdüzü Travestileri, Kadıköy Travestileri, Taksim Travestileri, Fındıkzade Travestileri, Mecidiyeköy Travestileri, Nişantaşı Travestileri, Fulya Travestileri, Ümraniye Travestileri, Ataköy Travestileri

travesti adana travesti İstanbul Cd, Gay, Travesti Escort