Yeni eklenen travesti haberlerini ilanlarını ilk siz bilin!

Travestiler Kış Aylarında Bronz Kalmaya Devam Edin

Travestiler Kış Aylarında Bronz Kalmaya Devam Edin

Travestiler için bronz ten rengi bir idol haline gelmektedir. Yaz ve kış aylarında her ne kadar bronz kalmak isteselerde malesef yaz aylarında bronz kalabiliyolar ancak. Şimdi Travestiler için kış aylarında’da bronz kalmanın sırrını vereceğiz.

Evet… Tüm yaz bronzlaşmak için uğraşıp durdunuz. Bazen kızardınız bazen canınız yandı. Ama işte mevsim bitti Ekim geldi çattı. Sizde kara kara aman bronzluğuma bir şey olmasın diye düşünenlerdensiniz bu yazımız tam da size göre Otobronzan kelimesini duymuşsunuzdur. Duymayanlar için otobronzan; Güneşe çıkmadan bronzlaşabileceğiniz krem ve losyon tarzı ürünler in genel adıdır.

Size birazdan evde doğal yöntemlerle tüm kışı bronz geçirebileceğiniz tavsiyeler vereceğim.
Biz bugün kendi otobronzanımızı kendimiz yapacağız. Hemen gerekli olan malzemelere bir göz atalım isterseniz.

⦁ Havuç Yağı
⦁ Kakao Yağı
⦁ Kakao
⦁ Hindistan Cevizi Yağı

Yukarıda gördüğümüz bu malzemelerden 1’er çay kaşığı alıp bir cam kase de karıştırıp krem formunda bir ürün elde ediyoruz. Duştan çıktıktan sonra temiz cildimize uygulama yaparak 5 dakika bekledikten sonra giysilerimizi giyebiliriz. Bu yöntemi uygulayarak yaz aylarında çabalar sarf ederek edindiğiniz bronzluğunuzu gün geçtikçe muhafaza edebileceksiniz. Sevgiyle ve bronz kalmanız dileğimle…23 Kasım 2017 - kez görüntülendi.

İstanbul Travestileri, Şişli Travestileri, Bakırköy Travestileri, Beylikdüzü Travestileri, Kadıköy Travestileri, Taksim Travestileri, Fındıkzade Travestileri, Mecidiyeköy Travestileri, Nişantaşı Travestileri, Fulya Travestileri, Ümraniye Travestileri, Ataköy Travestileri

travesti adana travesti İstanbul Cd, Gay, Travesti Escort