Yeni eklenen travesti haberlerini ilanlarını ilk siz bilin!

Travestiler köpek sahiplenmek için harika 5 neden

Travestiler köpek sahiplenmek için harika 5 neden

Travestiler için hayvan severlik bam başka bir gelenek haline gelmiştir. Hiç süphesiz İstanbul travesti için bir canlı edinebilme onlar için vazgeçilmezdir.

Sabah olmuş. Yatağınız adeta bir girdap ve sizi her saniye içine sürüklüyor. Gözünüzü aralamak tartışma konusu bile olamaz. Ama ışığın içeri vuruş şeklinin önceki günlere olan yakınlığını düşünerek saate dair bir tahmin yapıyorsunuz. Tahminen alarmınız 10 dakika sonra çalacak ve siz onu 10 defa daha erteleyerek muhtemelen kahvaltısız ve ütüsüz kıyafetli bir şekilde evden çıkacaksınız. Gününüz saçınızın arkasındaki kalkık tarafı her tuvalete gittiğinizde fark edip yatıştırmakla geçecek. 3. Kahvenin sonunda uyanmış olup hayata dair değişimler üzerine kafa patlatacak bir noktaya gelmeye başladığınızda yarın sabah erken kalkmayı düşüneceksiniz. Bilgisayarınızı açıp erken kalkma yöntemlerini araştıracak her şeyi kılıfına göre yapacaksınız. Ve ertesi sabah girdap sizi tekrar içine çekecek..
Ama bir köpeğiniz olsaydı durum oldukça farklı olabilirdi.İşte hem sabahlarınızı hem de gününüzün geri kalanını değiştirecek formülün köpek sahiplenmekten geçtiğinin kanıtı harika 5 neden;
1. Sabah alarmınız olmadan dünyanın en sevgi dolu günaydınıyla uyanabilirsiniz.
Bu sevgi dolu günaydın 10 dakikalık ertelemeleriniz sonucunda kuyruğun ses çıkaracak şekilde evdeki eşyalara vurulması , yatağa atlanması, yüzünüze havlanması ve bazen burnunuzun yalanması gibi farklı yöntemlerle zenginleştirilebilmektedir. Ancak sonunda kahkaha ile uyanabileceğiniz bir gün sizi bekliyor olacaktır.

 

2. Herkes sağlıksız uyanmak için kahvelere dadanırken, siz açık havada yürüyüşün keyfini çıkararak uyanıyor olacaksınız.
Günde minimum 45 dakika yürümenin çok sağlıklı olduğu tüm sabah programlarından , parkta yürüyen teyzelere kadar herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bir köpek sahibi olmanız sizi bu limitin üstüne çıkarırken, sağlıklı bir hayatı da size garantilemiş olur. Aynı zamanda parktaki karşı cins köpeğin, köpeğiniz tarafından ansızın fark edilmesi sonucu gerçekleştireceğiniz ani koşu sonrasında son dönemin trendlerinden olan, yağ yaktırıcı interval antrenmanlarından birini de gerçekleştirmiş olacaksınız.

3. Sosyal medya hesaplarınızda eski sevgiliniz yerine köpeğiniz ve izlemekten zevk alacağınız hayvan videolarıyla dolacak.Dolayısıyla stres seviyeniz giderek azalacak.
Gün arasında bile sıkılıp fotoğraflarına baktığınız köpeğiniz artık her yerde sizinle olmaya başlayacak, hatta bir sosyal medya alışkanlığı olan aşağı kaydırma ritüelinde sayfalarınız yalnızca hayvanlarla dolacağı için gün içindeki keyiflilik oranınız , sıradan, yani köpeği olmayan bir insana oranla en az 10 kat artacak. Bu sayede, son dönemde keyfinizi kaçıran olayların azaldığının ve daha yüksek enerjili olduğunuzun farkına varacaksınız.

4. Her eve geldiğinizde dünyanın en büyük rock yıldızı gibi hissedeceksiniz.
Köpeklerin en büyük özellikleri seremonisi yüksek varlıklar olmasıdır. Siz her evden çıktığınızda onları terk ettiğinizi, her eve geldiğinizde de aşkınızın yeniden başladığını hayal ederler. Bu nedenle her gün, tıpkı diğer günlerdeki gibi, üzerinize çılgınlar gibi atlayıp, sizi öpmek için olduğu yerde zıplayan , oturduğunuz anda üzerinize çullanarak sevginin her türlü fiziksel göstergesini size karşı çekinmeden kullanan dostunuzla, çığlıklar ağlaşmalar ve hayranlıklarla karşılanan bir rock yıldızından hiçbir farkınız kalmayacak.

5. Bir köpek sahiplenerek daha iyi bir insan olduğunuzun farkında olacaksınız.
Köpek sahibi olmak insanları daha az ben merkezci , daha sorumlu, daha sadık ve sorumlu yapmasının yanı sıra, sevginin doruklarında bir dostluk sizi daha güçlü ve iyi bir birey yapacaktır. Bütün bunların dışındaki en önemli şeyse, artık her sabah uyanmak için harika bir sebebiniz olmasıdır. Hiçbir şeye değişmeyeceğiniz bir dostluk!

 21 Kasım 2017 - kez görüntülendi.

İstanbul Travestileri, Şişli Travestileri, Bakırköy Travestileri, Beylikdüzü Travestileri, Kadıköy Travestileri, Taksim Travestileri, Fındıkzade Travestileri, Mecidiyeköy Travestileri, Nişantaşı Travestileri, Fulya Travestileri, Ümraniye Travestileri, Ataköy Travestileri

travesti adana travesti İstanbul Cd, Gay, Travesti Escort