Yeni eklenen travesti haberlerini ilanlarını ilk siz bilin!

Travestiler Limon ile Cilt Bakımı

Travestiler Limon ile Cilt Bakımı

Travestilerin en büyük zaaflarından birisi tabiki ciltleridir. Ciltlerine her zaman en büyük ilgiyi gösterirler ve büyük meblalarda para harcamaktadılar. İstanbul travestileri için cilt bakımında en önemli nokta olan limon ile cilt bakımı kürünü sizler için paylayaşacağız.

Limon vücudumuz için yararlı olduğu kadar aynı zamanda cildimiz için de yararlıdır. Yani içerden tüketmek cildimiz için gereklidir fakat dışarıdan da uygulamak bazı cilt tipleri hariç birçok kişi için çok iyi sonuçlar verecektir. Örneğin çok kuru ve hassasiyeti çok yüksek olan ciltler için irite edici olabilir fakat eğer küçük bir yerde denerseniz veya su ile seyreterek kullanmayı denerseniz oldukça yararlanabileceğinizi düşünüyorum. Ayrıca tek başına veya seyrelterek kullanmanın yanı sıra yaptığınız diğer maskelerin içine de birkaç damla ekleyebilirsiniz. Özellikle cildin rengini açması, güneş lekelerini yaşlılık lekelerini, akne lekerinin görünümünü azaltmasıyla bilinmektedir. Ancak bunun yanı aynı zamanda asidik özelliği sayesinde sivilceleri kurutmakta, bakterileri öldürmekte ve yeni sivilcelerin çıkmasını engellemektedir. Yağlı olan ciltlerdeki fazla sebumu almakta ve cildi daha canlı ve pürüzsüz hale getirmektedir. Aynı zamanda gözenekleri temizleyebilmekte ve gözeneklerin görünümünü de azaltabilmektedir.

Ayrıca cildinize bir maske olarak kullanabileceğiniz limonu eğer çok yağlı bir cilde sahipseniz yoğurt ile karıştırarak da uygulayabilirsiniz. Yalnız dikkat etmelisiniz limon ile yapılan maskeler yüzünüzde kımçılanma ve rahatsızlık hissi verebilmektedir. Bu yüzden cildinizde 5-7 dakikadan fazla tutmamalı ve rahatsızlık hissi verdiği anda yıkamalısınız.

Ayrıca cildi aydınlatan, yaşlılık belirtilerini geciktiren, yara izlerini ve güneş yanıklarını gideren bu limonu başka nasıl kullanabiliriz. Özellikle daha hassas veya daha kuruya dönük normal ciltliler zeytinyağı ve limon karışımı yaparak ciltlerinde bunu bekletebilirler. Zeytinyağı limonun asitlik seviyesini azaltmakta ve daha az rahatsızlık hissetmenizi sağlamaktadır fakat öte yandan zeytinyağının de içinde asit olmasından dolayı 15 dakikadan fazla ciltte bekletilmemelidir.

Bunun yanı sıra yağlı ciltler için cilt temizleme toniği elde edebilirsiniz. bunun hindistancevizi suyu kullanmalısınız. örneğin 200 ml hindistancevizi suyuna yarım limon kadar limonu sıkmalı ve güzelce karıştırmalısınız.

 7 Ekim 2017 - kez görüntülendi.

İstanbul Travestileri, Şişli Travestileri, Bakırköy Travestileri, Beylikdüzü Travestileri, Kadıköy Travestileri, Taksim Travestileri, Fındıkzade Travestileri, Mecidiyeköy Travestileri, Nişantaşı Travestileri, Fulya Travestileri, Ümraniye Travestileri, Ataköy Travestileri

travesti adana travesti İstanbul Cd, Gay, Travesti Escort