Yeni eklenen travesti haberlerini ilanlarını ilk siz bilin!

Travestiler Stresi Besinler ile Nasıl Azaltabiliriz

Travestiler Stresi Besinler ile Nasıl Azaltabiliriz

Travesti ortamının en büyük sorunlarından biri tabiki stres. Stres travestiler için büyük bir sorun haline gelmekte İStanbul’un sorunları sorunlu müşteriler derken hayatları su gibi akıp gitmekte.

İstanbul travestileri’nin gerek günlük yaşamlarında gerekse; iş hayatında oldukça stresli günler geçirdiğini bilmeyen yoktur. Stresin neden olduğu hastalıklar göz önüne alındığında; elimizden geldiğince herhangi bir durumu kafamıza takmamaya ve neşeli bir mizaca sahip olmaya çalışmamız gerektiğini belirtebiliriz. Her anlamda sağlıklı bir vücuda sahip olmak ve hiçbir sorun ile karşılaşmamak adına gerekli bir faktör olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra; stresten koruyacak besinleri de tüketerek, bu noktada kendinizi rahatlatmanız mümkün. Doğanın insanlara sunmuş olduğu besinlerinde yediden yetmişe herkes için şifa kaynağı olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz. İnsanlara lütuf edilen besinlerin her anlamda ihtiyaç ve beklentileri karşıladığını söyleyebiliriz.

Travestiler İçin Stresten Korunma Yolları

Besinler ile korunma:

Öğle ve ikindi saatlerinde tüketebileceğiniz arpa oldukça faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra; acı biber tüketimi yapabilirsiniz. Acı biberin vücutta mutluluk yaratan endorfinin salgılanmasına yardımcı olması bu aşama da tüketilebilecek besinler arasında fakat aşırıya kaçmamanızı tavsiye ederiz. Vücut ısınızı artırabilecek bir acı biber türü ile hareket edebilirsiniz. Çikolataya ne dersiniz? Pek çok uzmanın tüketilmesi gereken besinler arasında gördüğü çikolata mutluluk hormonu salgılanmasını sağlayarak, fayda sağlayabilen etkiler göstermekte. Kivi düşük kalorisi ve düşük şeker bileşenleri ile serotonin salgılamanıza yardımcı olacaktır. Her şeyden önce toksinlerden kurtulmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Bunun için de düzenli olarak C vitamini almalısınız.

Travestiler Bol Bol Gülün!

Hayatın her şeye rağmen yaşamaya değer olduğunu düşünün ve her fırsatta gülmeye, kahkaha atmaya özen gösterin. Stresin en büyük düşmanı daima gülmek olacaktır. Vücut içerisinde çeşitli mutluluk hormonlarının salgılanmasını sağlayan bir takım faktörler ile bu konudaki ihtiyacınızı en güzel şekilde karşılamanız mümkün. Stresten uzak bir yaşam adına tavsiyelerimize kulak vermenizi öneririz.

İstanbul Travestileri Sıkıntıdan Uzak Durun!

Herkesin kendine göre bir derdi olduğu ortadadır. Bu noktada insanlara düşen görev; olabildiğince sıkıntıdan, stresten uzak durarak, mutlu bir yaşam yaşamasıdır. Bu noktada tedbirli davranmanızı tavsiye ederiz. Sizi mutlu edecek şeyleri ortaya koyun.17 Ekim 2017 - kez görüntülendi.

İstanbul Travestileri, Şişli Travestileri, Bakırköy Travestileri, Beylikdüzü Travestileri, Kadıköy Travestileri, Taksim Travestileri, Fındıkzade Travestileri, Mecidiyeköy Travestileri, Nişantaşı Travestileri, Fulya Travestileri, Ümraniye Travestileri, Ataköy Travestileri

travesti adana travesti İstanbul Cd, Gay, Travesti Escort