Yeni eklenen travesti haberlerini ilanlarını ilk siz bilin!

Travestilerin Yeni Yıl Hazırlıkları

Travestilerin Yeni Yıl Hazırlıkları

Travestilerin yeni yıl hazırlıkları artık yavaş yavaş sona doğru yaklaşmakta. 2017 ayının sonuna yaklaşırken artık 2018 ve yeni bir 365 gün e merhaba demenin zamanı yaklaşıyor ve travestiler yeni yıl için planlarını yapmaya hazıarlanıyor.

İyi ve kötüsü ile bir yıl’ın sonuna yaklaşmış bulunmaktayız ve bu yılın stress, hüzün ve acılarını güzel ve özel bir yıl başı akşamı için hazırlıklar son hızı ile devam etmekte. Travestiler bu yıl’ı en güzel şekilde eğlenmek ve geride kalan yıl’da yaşadıklarını unutmak adına çeşitli organizasyonlar planlamaktalar.  Planları arasında 2017 yılının son gecesi çılğınlar gibi dans etmek ve eğlenmek isteyen travestiler kendilerine uyğun mekan ve eğlence club’leri aramaktalar.

Tercihleri arasında İstanbul olan çoğu travestiler geçen yıl olduğu gibi bu yılda bir yılın stresini gece clublerinde tacaklar. Eğlencenin kalbi İstanbul bu senede çeşitli şehir ve ülkelerden gelen misafirlerini 2018 yılının ilk ışıklarına kadar ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Soğuk kış ayının belkide en güzel bir günü olan Ocak ayının 1 i Dünya ve Ülke gelenlinde çoşku ile kutlanması bekleniyor.

Travestiler bu özel günü İstiklal caddesinin eşsiz güzelliği ve kalabalığı arasında çılğınca eğlenerek geçirmek isteselerde İstanbulun büyülü ve eşsiz güzelliğine dayanamayan diğer şehir travestileri İstanbula akın etmeye başyalacaktır. Bu güzel ve anlamlı geceyi sorunsuz ve sıkıntısız atlatmaları dileği ile.

 5 Aralık 2017 - kez görüntülendi.

İstanbul Travestileri, Şişli Travestileri, Bakırköy Travestileri, Beylikdüzü Travestileri, Kadıköy Travestileri, Taksim Travestileri, Fındıkzade Travestileri, Mecidiyeköy Travestileri, Nişantaşı Travestileri, Fulya Travestileri, Ümraniye Travestileri, Ataköy Travestileri

travesti adana travesti İstanbul Cd, Gay, Travesti Escort