Yeni eklenen travesti haberlerini ilanlarını ilk siz bilin!

İstanbul Travestileri Vücut Kontürü Nasıl Yapılır

İstanbul Travestileri Vücut Kontürü Nasıl Yapılır

İstanbul travestileri için başlı başına bir sorundur vücut’larını fit ve sağlıkmı bir bişimde korumak. Travestiler vücutlarına o kadar özen göstermektedirler ve vücut sağlığı onlar için kaçınılmazdır.

Kontür genel olarak bazı yerleri geriye itim bazı yerleri ön plana çıkartarak belli illüzyonlar yapmaktır. Bu sayede daha güzel bir görüntü elde edilir. Vücut kontürü birçok farklı yere yapılabilmektedir. Bacaklara, göğüste, karın bölgesine, kullara yapılabilir. Önemli olan vücut anatomisi iyi bilmek ve resimlerden yardım alarak bu ürünleri doğru yerlere uygulayabilmektir.

İstanbul travestileri bu konu hakkında oldukça hassaslardır ve vücutları her zaman fit ve bir o kadar bakımlıdır. Belkide travestiler arasında en bakımlı, ve sexi fiziklere sahipdirler İstanbul travestileri.

İlk olarak bronz bir tende kontürün çok daha dramatik olacağını ve çok daha az belli olacağını unutmamak gereklidir. Ayrıca ürünler seçilirken hem 2-3 ton koyu, sıcak ton barındırmayan yani içerisinde kırmızılık ve turunculuk barındırmayan krem yapılı ve bir de sarı renk ağırlıklı 2-3 ton açık bir krem ürün. Bunlara ek olarak kalıcılığını artırmak için aynı tonlarda pudra ürünler de kullanılmalıdır.

İlk olarak gerdan bölgesine yapılacak olan kontürden bahsedelim. İlk olarak köprücük kemiklerini belli etmek daha zayıf bir görüntü verecektir. Bunun için köprücük kemiklerinin alt ve üst kısımlarına koyu renkli ürünler tam üstüne de açık renkli ürünler kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra dekolte tercih edilecekse yine aynı şekilde araştırdığınız resimler sayesinde ürünleri nereye süreceğinizi görebilirsiniz.

Bunun yanı sıra bacaklarda kasları belli etmek için ve kemikleri belli etmek için baldır kısmında ve bacak kısmında kaslarınızı sıktığınızda ortaya çıkan kasların sağına ve soluna koyu renkli ürünler sürülerek kasın üzerine açık renkli ürünler sürülmelidir.

Karın bölgesine kontür yapmak ise genelde daha fit bir görüntü elde etmek için yapılmaktadır. Karın bölgesinde çok ağır spor aktiviteleri sonucu ortaya çıkabilen kasları yapay bir şekilde elde etmeye çalışırsınız

Önemli olan nokta kesinlikle ürünleri belli olmayacak şekilde birbirine karıştırmaktır. Ayrıca krem ürünleri pudralı ürünler de sabitleyerek kalıcılığını artırmalısınız. Vücutta olması sebebiyle çok daha çabuk dağılabilmektedir.

Bunların yanı sıra incecik simlere sahip olan krem veya pudralı bir aydınlatıcı sayesinde de köprücük kemiklerine omuzların en üstüne, bacakların ön kısımlarına kemiklerin üzerine bu aydınlatıcıdan uygulanabilir.5 Ekim 2017 - kez görüntülendi.

İstanbul Travestileri, Şişli Travestileri, Bakırköy Travestileri, Beylikdüzü Travestileri, Kadıköy Travestileri, Taksim Travestileri, Fındıkzade Travestileri, Mecidiyeköy Travestileri, Nişantaşı Travestileri, Fulya Travestileri, Ümraniye Travestileri, Ataköy Travestileri

travesti adana travesti İstanbul Cd, Gay, Travesti Escort